• Putujte nádvoriami, zahrajte sa na rytierov i dvorné dámy

  HRADNÝ FESTIVAL PRE DETI
  Hradohranie
  2. – 6. jún 2014
  Spišský hrad

  Podujatia - Dieta vo vezi   

  SNM – Spišské múzeum v Levoči, správca Spišského hradu, pripravuje aj v tomto roku obľúbený detský festival Hradohranie: Netradičné putovanie hradnými nádvoriami, záludné i zábavné úlohy, tajomní strážcovia hradných tajomstiev, množstvo prekvapení, chute a vône hradnej kuchyne a temná hradná mučiareň…

  Cena vstupného sú 4,00 eurá na dieťa (akceptované sú aj kultúrne poukazy). Na 15 detí je vstup pre jedného dospelého zdarma. Program je vhodný pre prvý stupeň základných škôl. V cene je zahrnuté absolvovanie hier (od 9:00 do 11:00 hod.), prehliadka hradu (90 min.), zdravotná starostlivosť, pitný režim a parkovisko (z východnej strany hradu).

  Ak Vás ponuka zaujala, prihláste sa vopred prostredníctvom mailu alebo telefonicky (miroslava.kosarikova@gmail.com; 053 451 2786). SNM – Spišské múzeum v Levoči objednávky prijíma do 28. mája 2014. Platiť môžete priamo na hrade v pokladni alebo faktúrou na základe objednávky. V prihláške uveďte: názov školy, triedu, počet žiakov a kontakt na zodpovednú osobu.
   
   
  PLAGÁT
   
   
   
   

Related Posts

 • Spišský hrad sa uložil na zimný spánok

  OZNAM Uzatvorenie hradu v zimnom období 21. november 2015 Spišský hrad      

 • Program novembrových podujatí v Spišskom múzeu

  PROGRAM Novembrové kultúrne podujatia v SNM – Spišskom múzeu 1. – 30. november 2015 Levoča    

 • S dušičkami na Spišskom hrade a v Levoči

  OZNAM Sviatok Všetkých svätých 1. november 2015 Spišský hrad, Levoča      

Comments are closed.