• Ôsmy svetadiel na Spišskom hrade

  MUZIKÁL
  Ôsmy svetadiel
  31. august 2014, 20:00
  Spišský hrad

  Podujatia - Osmy svetadielO   

  SNM – Spišské múzeum, správca Spišského hradu, pozýva na momentálne najúspešnejší muzikál na Slovensku a v Čechách, muzikál Ôsmy svetadiel (B. Filan, P. Pavlac, J. Ďurovčík, skupina Elán). Dobrá hudba, skvelé herecké, spevácke a tanečné výkony a úžasná atmosféra nočného hradu… V nedeľu, 31. augusta 2014, na dolnom nádvorí Spišského hradu so začiatkom o 20:00 hod. (bližšie informácie a lístky v predpredaji získate na tel. čísle 053 451 2786 alebo v e-shope SNM tu – len do 24.8.).

  Česko – Slovenský muzikál prináša divákom príbeh lásky, pri ktorom sa autori voľne inšpirovali dielom Alexandra Dumasa ml. – Dáma s kaméliami. Hudba legendárnej kapely Elán umocňuje pútavé texty Borisa Filana a Petra Pavlaca pod režisérskou taktovkou Jána Ďurovčíka. Obsadenie muzikálu Ôsmy svetadiel na Spišskom hrade: Nela Pocisková, Peter Makranský, Ján Slezák, Pavol Topoľský, Marta Potančoková a mnohí ďalší…

  Keďže muzikál sa odohrá na dolnom nádvorí v prírodnom nekrytom amfiteátri, dovoľujeme si dať niekoľko odporúčaní: Vstup na podujatie do hradu bude od 18:30 hod. Odporúčame vziať si teplé oblečenie, deky, pršiplášte (dáždniky nie sú vhodné). Na hrade je možnosť zakúpiť si občerstvenie. Pódium bude riadne zabezpečené a zastrešené, takže aj v prípade prehánok je možné muzikál odohrať. O najaktuálnejšej situácii sa informujte na tel. čísle 053 454 1336.
   
   
  VSTUPNÉ

  20,00 eur v predpredaji
  25,00 eur v deň konania koncertu
   
   
  (predajné miesta: Spišský hrad, Spišské múzeum v Levoči – Radnica, Dom Majstra Pavla, Hainov dom,
  Turistické informačné centrum v Spišskom Podhradí, v Spišskej Novej Vsi a v Prešove)
   
   
   
   
  !!! UPOZORNENIE !!!

  Milí priatelia,

  včera večer sa odohral, resp. napokon neodohral celý, dlho očakávaný muzikál Osmy svetadiel na Spišskom hrade. Je nám to veľmi ľúto. Obrovské množstvo sťažností v podobe statusov, správ, či mailov, ktoré zaplavilo našu webovú aj fcb stránku však nič vo vzťahu k náprave celej katastrofy nevyriešia (túto stránku totiž spravuje len naše občianske združenie Svetové dedičstvo NA SPIŠI, ktoré tvorí pár nadšencov a nie sme oficiálnou stránkou hradu ani jeho správcom a nevieme nijako ovplyvniť dianie v tejto pamiatke), ak SVOJE PONOSY NEBUDETE ADRESOVAŤ PRIAMO SPRÁVCOVI HRADU a to v oficiálnej písomnej alebo mailovej podobe.

  Správca Spišského hradu:
  Slovenské národné múzeum – Spišské múzeum v Levoči
  Námestie Majstra Pavla 40
  054 01 Levoča

  muzeum@levonet.sk
  053 451 27 86
  053 454 13 36
   
   
  PLAGÁT
   
   
   
   

Related Posts

 • Spišský hrad sa uložil na zimný spánok

  OZNAM Uzatvorenie hradu v zimnom období 21. november 2015 Spišský hrad      

 • Program novembrových podujatí v Spišskom múzeu

  PROGRAM Novembrové kultúrne podujatia v SNM – Spišskom múzeu 1. – 30. november 2015 Levoča    

 • S dušičkami na Spišskom hrade a v Levoči

  OZNAM Sviatok Všetkých svätých 1. november 2015 Spišský hrad, Levoča      

Comments are closed.