• Letná škola nemeckého jazyka

  LETNÁ ŠKOLA 2013
  Nemecký jazyk pre začiatočníkov i pokročilých
  júl – august 2013
  Levoča

  Podujatia - Letna skola     
   
  Internetová stránka spisskyhrad.com vychádzajúc zo štvorročných skúseností s vyučovaním nemeckého jazyka pre malých aj veľkých, začiatočníkov i pokročilých, ponúka tento rok už po druhýkrát aj Letnú školu nemeckého jazyka. Kurzy sa budú konať v učebnicovej miestnosti Centra voľného času Olymp v Levoči, Francisciho 10. Kurzy sú pre všetkých nových záujemcov BEZPLATNÉ. Nepotrebujete si zakúpiť ani žiadnu učebnicu. Potrebujete jedine zošit, pero, pevnú vôľu a dobrú náladu.

  Kurzy sa budú konať v priebehu celého júla a augusta, každý týždeň od pondelka do stredy. Jedna vyučovacia hodina denne. Takáto hodina bude trvať 60 min. a v skupine bude max. 10 osôb. Konkrétnu hodinu si môžete vybrať ľubovoľne a to medzi 14:00 a 19:00 hodinou. Je len na Vás či kurz budete navštevovať raz alebo viackrát do týždňa. Na kurz je potrebné nahlásiť sa vopred. Ak máte záujem alebo sa chcete čokoľvek spýtať, kontaktujte nás na tel. čísle 0904 564 290 alebo mailom unesco.spis@gmail.com.

  Začíname v pondelok 1. júla 2013. Presný čas kurzov tej-ktorej úrovne upresníme každému záujemcovi individuálne. Materiály, s ktorými budeme pracovať, videá, nahrávky a úlohy nájdete tu.
   
   
  Tešíme sa na Vás.
   
   
   
   

Comments are closed.