• Šprechujem, šprechuješ, šprechujeme…

  ŠKOLA ŠPRECHOVANIA 2013
  Nemecký jazyk
  január – jún 2013
  Levoča

  Podujatia - Skola sprechovania     
   
  Internetová stránka spisskyhrad.com vychádzajúc z trojročných skúseností s vyučovaním nemeckého jazyka pre malých aj veľkých, začiatočníkov i pokročilých, ponúka tento rok Školu šprechovania. Kurzy sa konajú v spolupráci s Centrom voľného času Olymp v Levoči, Francisciho 10.

  S vyučovaním sme začali 17. septembra 2012 a po vianočných prázdninách opäť pokračujeme. Kurzy začínajú od 8. januára 2013. Okrem tých, ktoré už bežia od septembra, otvárame zároveň aj nové a to tak pre úplných začiatočníkov, ako aj pokročilejších a maturantov či vysokoškolákov. Mesačný poplatok na osobu je:

  08,00 eur (pravidelne raz do týždňa, 2 x 60 min., slovná zásoba + gramatika + konverzácia)
  04,00 eur (menej ako 4 razy do mesiaca 2 x 60 min.)
  10,00 eur (častejšie ako raz do týždňa 2 x 60 min.)
  (tí z Vás, ktorí odovzdali vzdelávací poukaz, neplatia žiadne poplatky)

  Kurzy sa budú konať každý týždeň od pondelka do piatka. Vždy od 16:00 do 18:00 hod. Všetci študenti už sú, a noví budú, rozdelení do skupín podľa úrovne ovládania jazyka. Každá úroveň má svoj kurz jedenkrát do týždňa v rozsahu dvoch hodín. Pondelky, stredy a piatky od 18:00 do 19:00 hod. sú vyčlenené pre nových študentov začiatočníkov.

  Prihlásiť sa na kurzy a pripojiť sa k ostatným študentov je možné aj počas celej doby trvania Školy šprechovania, teda od januára až do mája 2013 kedykoľvek počas dňa. Prihlásiť sa môžete telefonicky na čísle 0904 564 290 alebo mailom na adrese unesco.spis@gmail.com.

  Doteraz preberanú slovnú zásobu, gramatiku, cvičenia, konverzačné schémy, nahrávky či písomné rozcvičky si môžete pozrieť tu. To hlavné a síce komunikáciu v nemeckom jazyku Vám však naša web stránka nesprostredkuje, na to sa musíte prísť pozrieť osobne. Prvá hodina je pre každého vždy zdarma, tak nemajte strach a pripojte sa k nám…

  Tešíme sa na Vás!
   
   
   
   

Comments are closed.