• Ako sa stať ozajstnou princeznou…

  ŠKOLA PRINCEZIEN 2014
  Tvorivý a zábavný deň pre deti
  24. august 2014, 11:00-17:00
  Spišský hrad

  Portrait of young girl in princess dress   

  S POĽUTOVANÍM VÁM OZNAMUJEME, ŽE SPRÁVCA HRADU, SNM – SPIŠSKÉ MUZEUM V LEVOČI, KVOLI NEPRIAZNI POČASIA, PODUJATIE S NÁZVOM ŠKOLA PRINCEZIEN, ZRUŠIL.

  (Program bol kvôli nepriaznivému počasiu zrušený, ale pre tých, ktorí si neprečítali oznam, a predsa merali cestu na Spišský hrad, nebolo ich málo, správca hradu v obmedzenej miere a čiastočne Školu princezien uskutočnil. O náhradnom termíne podujatia bude informovať.)

  Ďalšie informácie na telefónnom čísle 00421 (0)53 451 27 86 (infopoint SNM – Spišského múzea v Levoči) alebo na čísle 00421 (0)53 454 13 36 (infocentrum na Spišskom hrade).

  Chceš byť ako tvoja obľúbená princezná? Práve teraz sa ňou môžeš stať. Na Spišskom hrade sa aj toto leto otvára Škola princezien. Príď v princeznovských šatách a splň úlohy, ktoré na teba čakajú. Vyskúšaj svoju šikovnosť a staneš sa ozajstnou princeznou. Princeznou na Spišskom hrade sa môžeš stať iba raz v roku, tak neváhaj a splň si svoj sen…

  Tvorivé podujatie pre budúce princezné bez obmedzenia veku sa bude konať 24. augusta od 11:00 do 17:00 hod. Princeznovské šaty nie sú podmienkou. Vstupné na podujatie je vo výške obvyklého vstupného do hradu, bez navýšenia (viac tu). V dôsledku nepriazne počasia správca hradu, SNM – Spišské múzeum v Levoči, môže program pozmeniť.
   
   
  PLAGÁT/ FOTOALBUM
   
   
   
   

Related Posts

 • Spišský hrad sa uložil na zimný spánok

  OZNAM Uzatvorenie hradu v zimnom období 21. november 2015 Spišský hrad      

 • Program novembrových podujatí v Spišskom múzeu

  PROGRAM Novembrové kultúrne podujatia v SNM – Spišskom múzeu 1. – 30. november 2015 Levoča    

 • S dušičkami na Spišskom hrade a v Levoči

  OZNAM Sviatok Všetkých svätých 1. november 2015 Spišský hrad, Levoča      

Comments are closed.